ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

«При цьому патріарх  Філарет  не виключений із ПЦУ. Місце першого члена синоду за ним зберігається. Можливо, патріарх переосмислить те, що відбулося, й повернеться разом із нами будувати помісну церкву».
Коментувати
Тема: Право
«Але це не гарантує ніякої безпеки, адже, вивчаєш ти санскрит чи ні, той самий поліцейський, який сьогодні підкинув наркотики журналісту Голунову, завтра підкине їх тобі».
Коментувати
«…або -- "Ви журналіст чи патріот? Насправді у всіх спільнотах в Україні виникла така думка, що в умовах війни ви не можете про себе говорити нічого поганого. І якщо ви щось критикуєте, значить - працюєте на ворога. Але яку Україну ми тоді будуємо? Коли не розслідуємо злочину. Коли закриваємо очі на дикі випадки тортур. Чи не помічаємо розкрадання майна. Хіба це не робота на ворога? Ми просто будуємо іншу неоРоссію. "
Коментувати
«Час, коли треба максимально дисциплінувати своє тіло, свій розум і свої дії. Час, коли треба виробляти свої принципи, правила моралі, визначатися з цінностями. Що добре, а що погано? Як дати собі раду, коли зрадив друг? Красти чи не красти? Час, коли треба максимально долати свої страхи. Час робити щось через «не хочу». Бо мусиш».
Коментувати
Тема: Влада
«Я насправді за легалізацію грального бізнесу, і це правильна ініціатива уряду. Та тільки знову виходить, що місцеве самоврядування обійшли. Децентралізація — це справді не тільки гроші, а й повноваження».
Коментувати
«Але якщо вони хочуть, щоб ми виконували всі вимоги, то давайте не забувати, що в поляків за таке покора і відхід з Варшавського договору влили близько 19 мільярдів євро. Так невже наше проєвропейський прагнення дешевше, ніж прагнення поляків? Спишіть нам частину боргу. Або знизьте відсотки».
Коментувати
Тема: Право
«Коли напали на Катю, я усвідомив усесильність феодальних кланів на місцях. Але минув уже рік. Справою моєї доньки цікавляться десятки тисяч людей в Україні й за кордоном. Однак це не впливає на перебіг розслідування. Ми живемо в державі, яка не в змозі виконати свою головну функцію — забезпечити безпеку своїх громадян».
Коментувати
Тема: Право
«Всі наступні події, чи то Донбас, Сирія чи Венесуела, — це спроби Путіна підвищувати ставки на зовнішньополітичному контурі, відіграючи можливість повернення до предметного розгляду кримського питання».
Коментувати
Тема: Влада
«Місто, фактично, фінансує левову частку програм поліції. І, увага: не може додзвонитися до тієї ж таки поліції, коли йому потрібна допомога розігнати якесь незаконне будівництво».
Коментувати
"Сьогодні відбувається екзистенціальна боротьба добра зі злом. Зло хоче нас переконати, що ми повинні відповісти агресією на агресію. І я дуже боюся бути неадекватним. І якби переді мною зараз сидів солдат, який воював на сході, знаєте, я б не зміг філософствувати при ньому... Тому що коли ти наставляєш автомат і цілишся, ти не можеш собі сказати "Я люблю цю людину...". Однак для мене рятівною була думка одного учасника АТО на моєму семінарі..."
Коментувати
Тема: Право
"На прохання прокурорів Павловського відпустили під домашній арешт.  Котрий потім  «забули» продовжити. І тепер у обвинуваченого немає ніяких зобов’язань".
Коментувати
Тема: Право
Гордєєв і Рищук  були відповідальні за організацію та проведення виборчої кампанії  Порошенко в Херсонській області.
Коментувати
Тема: Право
«Цей підхід не приведе до позитивного результату. Політика умиротворення з диктаторами ніколи не працює. Вона працює тільки в певний період, коли диктатор може вдати, що йде на компроміс. Але потім — забиратиме з відсотками».
Коментувати
Тема: Право
"На сьогодні офіційне слідство замкнулося на Левіні, якого немає в Україні. У результаті, справу Левіна/Мангера виділено в особливе провадження. Розслідування призупинили. Юридично все оформлено так, що в будь-який момент спливе термін можливості притягнення Мангера до відповідальності".
Коментувати
Тема: Право
«Це дозволить отримати додатковий ступінь захисту від агресора. У майбутньому притягти до відповідальності винних у вбивстві тисяч українців на Сході. І ця можливість переважує всі ризики, про які говорять опоненти ратифікації».
Коментувати
1 2 42