ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

«Я не говорю про Майдан, я не говорю про війну. Я говорю про внутрішнє відчуття себе суспільством, в якому мені хотілося б жити…»
Коментувати
«Ось мій кум уже двадцять років будує дім. Бо на свої зароблені будує. Там, очевидно, житимуть уже його діти та внуки. Так і з країною. Жертви принесені. Ціннісний вибір зроблено. Фундамент закладений. Орієнтири позначені».
Коментувати
«Дуже багато загиблих із Західної України. Але багато хто їздить туди досі. З різних причин. У мене є один знайомий, який усі ці роки їздить на Схід. У нього маленький син, і скоро буде ще дитина. Але він уже не може зупинитися. Це вже на психологічному рівні. Можливо, не знають, чим там зайнятися і в чому себе реалізувати».
Коментувати
«…як багато інших народів…дуже  легко  це може відбутися, особливо коли знаходяться поруч спорідненні народи. Звичайно, у нас є гідність»
Коментувати
«…якої нам завдала війна. І це травма жертви, не агресора. З останньою ще доведеться розбиратися й ладнати Росії. Нам же ще довго жити зі своєю. Але вже зараз я представив би процес, що розгортається в Україні, за допомогою двох категорій — нації та суспільства».
Коментувати
«Протягом останніх чотирьох років у нас режим принесення жертв. На жаль. І суспільство, безумовно, змінюється. Тому я, як історик, змушений вимірювати десятиліттями і більше. Тому, якщо порівняти нас в 1991-му і в 2018-м, то я відчуваю, що ми рухаємося в правильному напрямку».
Коментувати
«У них якась артельність… людина-гвинтик, у нас – індивідуалізм, кар`єризм. Через це немає артельності. І там це дозволило створити державу, систему, а тут це ніколи не дозволяло створити державу…кожен з нас – яскрава зірка, яка має свою точку зору. Ідея загального добра, про яку ми часто говоримо з блаженнішим  Борисом Гудзяком, має стати ідеєю для об`єднання…»
Коментувати
Чиновники, з одного боку, мають бути захищені. З іншого, - повинні працювати під лупою. Громадянське суспільство зобов`язане за ними стежити. І якщо є прояви корупції, їх треба нещадно викорінювати. За участю того ж громадянського суспільства.
Коментувати
«Проблема незавершеності українських революцій в тому, що одна команда політичного класу змінює іншу. Але при цьому не можна змінити елементи економічної і політичної системи, які гальмують розвиток України. Так як всі вийшли з однієї корупційної школи».
Коментувати
"Ми повинні свою культуру--ту, що Київ породив, розчистити. А то у мене таке враження, коли я в Києві, що тільки на Майдані я пишався цим народом. А так, знову забуваємо свої джерела... Ось де нам потрібно працювати".
Коментувати
«... крадуть у людей. Йде бабуся, яка не може купити собі хліб, тому що у неї просто вкрали гроші. Якісь сто людей, які поділили їх між собою і живуть красиво ... »
Коментувати