ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

«…Хоч у мене і немає сім'ї. Іноді навіть присутня деяка інтоксикація від спілкування. У мене глобальна аудиторія і таке ж коло спілкування. Мав щастя бути знайомим із багатьма діячами світової культури, інтелектуального життя ... Дійшов висновку, що іноді найпростіша людина може бути набагато цікавішою за знаменитість».
Коментувати
«Є така проблема у людей, як втома від роботи, від усього ... Справа якраз в тому, що їх мозок не перезавантажується. Він зациклений. Їм потрібно знайти свою форму перезавантаження. Для мене це - самотність. У мене тому практично не буває стресів».
Коментувати
«Кожна людина знає відповіді на всі питання. Їх потрібно просто почути і знайти в собі ... без порад дуже великих і мудрих друзів, батьків ... усього світу. Тому що всі суперфахівці в кожній галузі. А потрібно чути себе ... »
Коментувати
«Жодну подію я не можу переварити самостійно. Для мене важливо, щоб поруч був той, хто відчуває те ж саме, що і я. Хто бачить те ж, що і я. Хто розуміє те ж, що і я. Це не обов'язково чоловік. Це може бути просто близький друг, дитина чи щоденник»
Коментувати
"Перебування кілька місяців в камері-одиночці було чи не найбагатшим періодом мого духовного зростання. Я не був один... Це називається - духовне життя. І привчив мене до цього - табір"
Коментувати
«Це центр, з котрим ти можеш входити в контакт, ти можеш звертатися до нього з текстом, молитвою… можеш, так би мовити, --  мандрувати всередині»
Коментувати