ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

«Будь-який президент повинен зрозуміти, що тільки на довірі та особистій відданості у цій історії далеко не заїдеш. Потрібно звертатися до експертних кіл, професійних асоціяцій, громадських організацій та активістів. Простіше кажучи, диверсифікувати джерела інформації та ідей, а політику будувати, виходячи з об’єктивних даних, а не суб’єктивних упереджень».
Коментувати
«Є теорія поділу влади -- на законодавчу, виконавчу і судову. В Україні поділ номінальний. Незалежних судів ми так і не створили. Система може себе дієво показати тільки в разі наявності вироків щодо осіб з влади. Але таких вироків немає. Значить наші правоохоронна і судова системи – бутафорія».
Коментувати
«Час відмовитися від совкового принципу розуміння влади. Що прийде якийсь лідер, якийсь пан і наведе лад… Треба брати відповідальність кожному на своєму місці. Неодмінно, все буде не так, як здається нам в ідеалі, однак є рух не від  чогось, а до  чогось… Будь-яке одужання починається, коли ми йдемо не від хвороби, а до – здоров`я… »
Коментувати
"Скажімо, що я знаю притчу про дракона і про героя. Який бореться з драконом. Перемагає його. Сідає на його трон і у нього проростають пазурі. Це є. Це -- притча. Вона є в нашій літературі, в нашому світогляді... Кожна влада має певний ліміт, певні обмеження, за рамки яких вона не може вийти... Томунадія --не на владу, а надія -- на людину. На тих, хто може змінити свою поведінку"
Коментувати
"... Але я маю побоювання, що кожен з наших олігархів і груп впливу має свою бригаду для захисту. І ми перетворюємося на якісь феоди, де кожен має свою армію. Ця небезпека є. І вона дуже велика".
Коментувати
«Вона завжди буде поганою. Виходячи із свого походження й способу мислення я взагалі маю ненавидіти будь-яку владу. Фіксувати, що вона робить не так. Говорити про це вголос. Проте це не означає, що я говоритиму тільки про погане. І в цьому теж різниця між оптимістом і песимістом. Я завжди бачу й хороше».
Коментувати