ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

Тема: Біль
«Він різний. Буває душевний, моральний, буває фізичний. Все залежить від того, як людина вміє з цим справитися і як уміє з цим жити…»
Коментувати
Тема: Біль
«Мені потрібно, щоб мене всі залишили. Розійшлися, роз'їхалися ... Я навіть працювати з текстами, готуватися до вистав і зйомок можу, коли всі вже сплять. Тільки Бетсі може тут десь бігати ... Я у розібраному стані — сумна картина...».
Коментувати
Тема: Біль
«Захиститися від усього неможливо ... Але я думаю, як би боляче не було, це все досвід. Урок, який потрібно засвоїти. Все, що не вбиває, робить нас сильнішими ...».
Коментувати
Тема: Біль
«Однак не можна звинувачувати людей, які не хочуть про це чути. Тому що у них теж можуть бути свої можливості. А почути треба багато. Болю, злості, невисловлених ... Воно все сидить всередині у людей. Тому питати у людини тут, яка і сама ледве-ледве зводить кінці з кінцями: "А чому ти не розумієш переселенця з Донецька?" ... це не правильно. Не можна. Тому що людина сама може не мати необхідних розмірів сприйняття і співчуття. Тому потрібні професійні вуха».
Коментувати
Тема: Біль
"…мені було також нестерпно боляче на Майдані зіткнутися з першими людьми, яким довелося вбити інших. Допомогти їм це якось сприйняти ... Мені було страшно бачити, як моє рідне місто захоплюють люди зі зброєю ... а міліція просто знімає це на телефон. .. мені було страшно і боляче приймати рішення -- не боятися ... мені було страшно, коли нас з Олексієм узяли в полон..."
Коментувати
Тема: Біль
"Іноді мій біль поєднується з чужим, і я можу відчувати гостріше. Але в 2014-у році було дуже складно вибудовувати внутрішні кордони. Кожне нове чуже горе накладалося на інше ... Сьогодні я відчуваю все також гостро, але з'явилося відчуття, що моє тіло стало витривалішим. Я можу це витримувати. Я можу бути з цим болем. І я можу показувати іншим, як можна справлятися ... "
Коментувати
Тема: Біль
«Бувають моменти, коли біль фізичний чи біль внутрішній стає такого масштабу, що ти  ні про що не думаєш… ти думаєш тільки про те, щоб цей  біль припинився. І якщо для того, щоб він припинився, потрібно, щоб припинився ти…»
Коментувати
Тема: Біль
«Важко справляюся. Маю зачинитися у своїй кімнаті, щоб мене ніхто в цей час не бачив і ні про що не запитував. Мені не стає легше від того, що я поділюся своїм болем. Абсолютно. Я мушу все пережити на самоті».
Коментувати
Тема: Біль
«Однак воно дано тобі не для того, щоб ти його витрачав, розпилював…Воно тобі необхідне, щоб ти міг використати це життя для ретрансляції, щоб ти міг щось дати світові»
Коментувати
Тема: Біль
«…Як люди втрачали розум від цього душевного болю.  Тому що, якщо тобі нікуди бігти назовні, багато хто намагається бігти всередину. І тоді відбувається створення такого внутрішнього конструкта, в якому вона ховається. Стає тим, з ким ти вже не можеш вступити в контакт»
Коментувати
Тема: Біль
«Я поганий приклад. Навіть для своєї команди, якій я постійно говорю, що потрібно працювати з психологами. Але я не працюю. Був лише один етап, коли моя подруга сказала: "Леся, стоп-стоп-стоп! Ти чому так швидко заводишся?" Я пішла до психолога. Але зрозуміла, що ще не готова говорити. Він теж це зрозумів».
Коментувати
Тема: Біль
«Можна багато говорити про те, як впоратися з собою ... але коли ти опиняєшся з цим почуттям наодинці в темній кімнаті, ти забуваєш все рецепти ... Але я вже навчилася тому, що кожен біль - це якесь переродження..
Коментувати
Тема: Біль
«Ми створили групу родичів у Вайбері. Хто б із родичів хлопців не отримав листа звідти, для нас усіх це велика радість. Усі пишуть, вітають. Ну, і коли зовсім накриває, то я можу вилити туди всі свої емоції. А потім... попросити пробачення за свою хвилинну слабкість».
Коментувати