ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

«Але це могла б бути історія про господарів на землі. Про те, як виростити новий сільський прошарок, де люди роблять самі себе, свої території, середовище спілкування й правову сферу, де починає працювати закон».
Коментувати
"Спочатку на першому етапі мають розвиватися дрібні сімейні фермерські господарства, на другому — кооперація й тільки на третьому — рух землі, без якого неможлива жодна земельна реформа".
Коментувати
«Але якщо вони хочуть, щоб ми виконували всі вимоги, то давайте не забувати, що в поляків за таке покора і відхід з Варшавського договору влили близько 19 мільярдів євро. Так невже наше проєвропейський прагнення дешевше, ніж прагнення поляків? Спишіть нам частину боргу. Або знизьте відсотки».
Коментувати
 «Коли людина знає та розуміє, що потрібно робити, і робить прямо протилежне, отже, в неї є певні зобов’язання».
Коментувати
«4,5 мільярда гривень для фермерів наступного року, про які заднім числом у своїх відеороликах розповідає президент, ідуть на кабальних умовах. Барану надають право з’їсти вовка, але не надають можливості».
Коментувати
«Указ президента, де він доручив уряду ввести дворічний мораторій на перевірки ФОПів щодо використання касових апаратів — це не про реальну економіку і розвиток. Це про утримання рейтингів і піар».
Коментувати
Повна відео - версія
Коментувати
«У нашій державі взагалі немає профспілок. У нас немає профспілкового руху як такого. І, до речі, це одна з головних причин, чому в Україні бідні люди й низька зарплатня».
Коментувати
«Сьогодні реально ніхто менше, ніж за вісім тисяч, не працює. Половина з одинадцяти мільйонів людей у нас оформлені на зарплату 4 700, а решта отримують в конверті. Кажуть, що у нас сорок відсотків грошей в тіні? Та ну, не вірте, - сімдесят».
Коментувати
«Сьогодні пропозиція зарплат лікаря і медичної сестри в Україні вдесятеро (!) нижча, аніж у тій же Польщі. Ну, скажіть мені, будь ласка, хто ж тут залишиться? І не треба мені розказувати, що немає грошей! Якщо є можливість платити топ-менеджменту держпідприємств стільки, скільки ми платимо, то, отже, гроші знайти можна».
Коментувати
Повна відео-версія інтерв'ю
Коментувати
«Так, це вибір нашої економічної еліти. Тієї самої, яка спочатку розікрала радянську власність, а потім нав’язала країні вигідну їй модель економіки. Я дуже грубо зараз сказала. Але це правда…».
Коментувати
«Необхідно змінити систему вартості публічних послуг. Усіх без винятку. Це і тарифи на послуги ЖКГ, а також медичні й освітні. Якщо це платна послуга, то її вартість має бути зрозумілою. Не так простій людині (бо розібратися в методиці розрахунків цін непросто), скільки незалежному фахівцеві, експертові — обов’язково».
Коментувати
«Нам зараз фактично пропонують якусь абсолютно липову модель, супроводжуючи це фразами «от подивитеся, як вам буде добре, коли закон почне діяти».
Коментувати