ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

Тема: Діти
У мене в університеті була викладачка Ольга Олексіївна Акіменко. Колись до неї прийшла мама з підлітком: мовляв, не слухається, контакту немає тощо. І вона першої ж хвилини запитала в матері: «Хто пацану пере речі?» А потім виставила їх обох за двері, уточнивши, що приходити можна, коли цей хлопець почне прати собі речі самостійно. Тут ключ».
Коментувати
Тема: Діти
«У мене додаткові навантаження – у мого старшого сина синдром дауна. Вже двадцять років він із зламаним хребтом. Лежачий. Кожен день починається  з нього. Я повинен встати, його перевернути… він учить мене любові…»
Коментувати
Тема: Діти
«Удома я «вимикав» учителя. Ну, а в підлітковому віці Устим, як і більшість хлопців, заперечував і відкидав мої поради. Спирався на думку зовнішнього кола. В нас не було книжкової історії, коли син усім ділиться з батьком, і в них стовідсотковий духовний контакт».
Коментувати
Тема: Діти
«Оскільки Устим займався боксом, міг захистити. Конфлікт стався в цьому грунті. Захистив, але занадто жорстко. Батьки хлопця, котрий постраждав, були не з бідних і вимагали покарання. Однак можна було спробувати якось усе владнати. Проте він сказав «ні». Це було його рішення. Так він розлучився зі своєю дитячою мрією».
Коментувати
Тема: Діти
"Але ні я, ні дружина не зважилися взяти з дитячого будинку. Напевно, це погано. Напевно, це недостатня якась життєва сміливість. Але ми не взяли... Зате взяли племінника, Любиного племінника, коли у нього померла мама. Для мене було дуже важливо простягнути йому руку підтримки тоді, коли він цього потребував »
Коментувати
Тема: Діти
«На другому курсі інституту, коли він уже навчався в аграрному, Устим прийшов до нас із дівчиною. Я настільки психологічно не впорався з ситуацією, що це було видно збоку. Спрацював батьківський егоїзм».
Коментувати
Тема: Діти
«Я не знаю, чи буду я коли-небудь мати своїх дітей. Но кожний дорослий повинен наповнювати перш за все себе тим, чим можна було б легко ділитися з дитиною. Взагалі для мене діти - це люди. А не щось таке маленьке, що тобі потрібно обтісувати, обгортати і закльовувати "не можна". .. Ми точно недоотримали любові й уваги. Точно недоотримали сприйняття своїх емоцій, своїх почуттів ... промовляння їх..»
Коментувати