ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Одним дніпровським мостом-довгобудом, що став знаменитим, тепер гуляють президент України й посол США, а другий міст, який колись надійно пов’язував Філатова з Коломойським, мер Дніпра продовжує відчайдушно «закидати гранатами». У відповідь на цькування. Обидві ці майже детективні історії продовжують набирати лайків у Мережі й скоро зможуть конкурувати з відомим скандинавським серіалом.

Мер Дніпра (без тіні сумніву відчуваючи, що, за сценарієм, його епізод сьогодні — один із головних у країні) буквально залетів у студію, демократично перекусив бутербродом і з течкою під пахвою продовжив намотувати енергійні кола по студійному периметру. Зразу задавши і темп, і напрям майбутній розмові. На все — 60 хвилин.

То що ж сьогодні відбувається в одному з найбільших міст України? Навіщо мерові Дніпра власна озброєна поліція? На чому базується його впевненість, що «нова влада будує в країні КПРС»? Чому децентралізація з грішми, але без повноважень не працюватиме? Звідки візьмуться незаангажовані префекти? В якій точці закінчується діалог мера з громадою і починаються провокації опонентів? Хто сьогодні впливає на рішення Філатова? На що він готовий ради захисту свого майбутнього в Дніпрі?

Про це і не тільки дивіться у нашому інтерв’ю

Інна Ведернікова

Друковану версію інтерв’ю читайте тут: читати >>>

Тема: Влада
Повна відео-версія
Коментувати
Тема: Влада
«Місцеве самоврядування не підвладне партії, уряду або президентові. Не треба будувати ще одну КПРС чи Партію регіонів. Ми всі чудово знаємо, до чого це одного разу призвело».
Коментувати
Тема: Влада
«Щороку перед прийняттям бюджету з нас починали видушувати всі соки. Петро Олексійович теж дуже цим любив займатися. Але в чому тоді децентралізація, якщо щороку перед прийняттям бюджету мери міст мають ходити й принижуватися?»
Коментувати
Тема: Влада
«Я насправді за легалізацію грального бізнесу, і це правильна ініціатива уряду. Та тільки знову виходить, що місцеве самоврядування обійшли. Децентралізація — це справді не тільки гроші, а й повноваження».
Коментувати
Тема: Влада
«Місто, фактично, фінансує левову частку програм поліції. І, увага: не може додзвонитися до тієї ж таки поліції, коли йому потрібна допомога розігнати якесь незаконне будівництво».
Коментувати
Тема: Влада
«Штучно придуманий інститут префектів — не вихід. До того ж де гарантії, що префект не почне відверто зловживати?»
Коментувати