ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

"…ні з квартирами... ні з хоромами в Межигір'ї, ні з порцеляновими і ще якимись багатствами... Стояти на боці добра-це велика розкіш. Часом із  --труднощами, часом – із небезпекою для життя..."
Коментувати
"...як ви раптом відчуваєте щастя... Це щастя знову-таки ні з чим не зрівняти. І це може бути в різних ситуаціях. Але я це відчував в тих складних ситуаціях.  Наприклад, у нас був один вірменин, який страшенно страждав через те, що не може говорити рідною мовою. І що я зробив? Я попросив його вчити мене вірменській..."
Коментувати
«Чимало моїх товаришів і друзів виявилися здатними демонізувати, дегуманізувати ворогів, другу сторону, до поняття — «вони не люди». І це таке потужне скочування до якогось середньовіччя. З людської точки зору мені складно дивитись, як добивають тих, хто слабший, хто вже переможений».
Коментувати
«У 2001-му році ці люди ганяли мого чоловіка за червоно-чорний прапор, а тепер вони ж вішають його на очолювані ними державні офіси. Але я не вірю в їхні метаморфози. І вся ця історія про український патріотизм і таку ж владу є для мене рейковою».
Коментувати
"Але якщо твої критерії успіху -- земні блага, то там -- і твоє серце. І ми тут нічого не зробимо. Тут тільки жорсткі випробування і жорсткі ситуації. Коли людина усвідомлює, що стоїть на хибній дорозі..."
Коментувати