ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

Тема: Влада
«Я насправді за легалізацію грального бізнесу, і це правильна ініціатива уряду. Та тільки знову виходить, що місцеве самоврядування обійшли. Децентралізація — це справді не тільки гроші, а й повноваження».
Коментувати
Тема: Влада
«Місто, фактично, фінансує левову частку програм поліції. І, увага: не може додзвонитися до тієї ж таки поліції, коли йому потрібна допомога розігнати якесь незаконне будівництво».
Коментувати
Тема: Влада
«Щороку перед прийняттям бюджету з нас починали видушувати всі соки. Петро Олексійович теж дуже цим любив займатися. Але в чому тоді децентралізація, якщо щороку перед прийняттям бюджету мери міст мають ходити й принижуватися?»
Коментувати
Тема: Влада
«Зараз НАЗК перебуває у стадії реформування, ми готуємо нову структуру, щорічну оцінку працівників Агенства. Все це в комплексі має привести до очищення НАЗК».
Коментувати
Тема: Влада
«Місцеве самоврядування не підвладне партії, уряду або президентові. Не треба будувати ще одну КПРС чи Партію регіонів. Ми всі чудово знаємо, до чого це одного разу призвело».
Коментувати
Тема: Влада
«Штучно придуманий інститут префектів — не вихід. До того ж де гарантії, що префект не почне відверто зловживати?»
Коментувати
Тема: Влада
Повна відео-версія
Коментувати
Тема: Влада
«Бо з моменту формування української партійно-політичної системи на початку 1990-х років український політикум користується плодами «Сухаревської конвенції» відомого Шури Балаганова, відповідно до якої шахраї успішно поділили територію країни на частини, і кожний обробляв свою електоральну ниву».
Коментувати
Тема: Влада
Повна відео - версія
Коментувати
Тема: Влада
«Кожен президент пише свою програму. Або йому пишуть…Що робити, всі приблизно розуміють. Питання в тому, що за 27 років ніхто не прописав, як це зробити. Ну, однозначно, не тому, що зовсім дурні, а тому, що зобов’язані. Своїм спонсорам, друзям, родичам…»
Коментувати
Тема: Влада
«Я знаю, яким є смак влади, і точно не належу до людей, які її жадають. Знаю, які загрози несе влада для особистості, які ставить перед нею виклики й етичні дилеми. І тому похід у владу завжди має бути усвідомленим вибором. Тому мені дуже важко зрозуміти людей, які кажуть: “Я хочу бути народним депутатом» або “Я хочу бути міністром». А навіщо?»
Коментувати