ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

Тема: Росія
«Згадайте декабристів – що їх вело на Сенатську площу?... От Сенатська площа – це, так би мовити, Майдан того періоду…Якщо ти хочеш бравувати якось – звільни своїх кріпаків, але вони хотіли свободи для всіх…»
Коментувати
Тема: Росія
«Основна проблема Росії в тому, що за всю її історію не було такої тяглої ділянки в часі, яка хоча б одному поколінню дозволила би вирости без царя, генсека або Путіна. Для Росії це велике лихо, яке гальмує розвиток її потенціалу».
Коментувати
Тема: Росія
"Не очікуйте від росіян сьогодні того, чого не могли б зробити  німці під час захоплення перемогами Гітлера. А поговоримо з росіянами тоді, коли вони боляче «шмякнутся», коли вони переживуть катарсис... І в те, що це станеться, я вірю".
Коментувати
Тема: Росія
"Хто сьогодні дискутує про це?... Я раптом починаю розуміти, що так звана російська культура насправді є метропольною культурою. Все сходилося в Москву. Спочатку в царську, потім-- в комуністичну... А насправді ми маємо ситуацію, яку дуже виразно описав Путін, коли одного разу його підвели до картин Глазунова..."
Коментувати
Тема: Росія
«Але я вірю, що тисячі там про це думають. Просто бояться озвучити. Тому що хочуть жити. І не хочуть завтра опинитися десь в лісі ... Це величезна країна ... І дуже хочеться, щоб люди знайшли спосіб об'єднатися і стати сміливіше. Звичайно, апарат у них потужний і машина працює, але знову-таки їх теж там і не десять мільйонів ... їх там достатньо, щоб змінити все»
Коментувати
Тема: Росія
«Сама Росія як система життя завжди працює не інтенсивно, а екстенсивно…захоплюючи інші простори. Бачите, як вона розширювалась історично... Ви гадаєте, Північна Корея випадково з`явилась? Це теж, що потім сталося з Абхазією, Північною Осетією…Коли людина не важлива, коли народи не важливі»
Коментувати