ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

Тема: Право
«Але це не гарантує ніякої безпеки, адже, вивчаєш ти санскрит чи ні, той самий поліцейський, який сьогодні підкинув наркотики журналісту Голунову, завтра підкине їх тобі».
Коментувати
Тема: Право
«Всі наступні події, чи то Донбас, Сирія чи Венесуела, — це спроби Путіна підвищувати ставки на зовнішньополітичному контурі, відіграючи можливість повернення до предметного розгляду кримського питання».
Коментувати
Тема: Право
«Цей підхід не приведе до позитивного результату. Політика умиротворення з диктаторами ніколи не працює. Вона працює тільки в певний період, коли диктатор може вдати, що йде на компроміс. Але потім — забиратиме з відсотками».
Коментувати
Тема: Право
"На сьогодні офіційне слідство замкнулося на Левіні, якого немає в Україні. У результаті, справу Левіна/Мангера виділено в особливе провадження. Розслідування призупинили. Юридично все оформлено так, що в будь-який момент спливе термін можливості притягнення Мангера до відповідальності".
Коментувати
Тема: Право
«Це дозволить отримати додатковий ступінь захисту від агресора. У майбутньому притягти до відповідальності винних у вбивстві тисяч українців на Сході. І ця можливість переважує всі ризики, про які говорять опоненти ратифікації».
Коментувати
Тема: Право
«В Україні кожна людина, що працює на державу, сприймає себе як частина державної інституції. Проблема в тому, що правоохоронні органи і суди не повинні сприймати себе частиною держави. Вони повинні захищати  право. І ставати на бік людей, коли бачать, що влада виявилася деспотичною. Вони взагалі повинні ставати першими проти наступу влади на свободу, права людей, пресу ... Вони мають про це кричати і позначати кордони для влади».
Коментувати
Тема: Право
«У нас до сьогоднішнього дня пишуть, що право -- це закони, які пише держава. Тобто право -- це те, що дала держава. А в західному суспільстві право -- це те, що існує незалежно від держави. Права людини існують  незалежно від волі державних інституцій. У Штатах з початкової школи вчать: "Я громадянин і маю права, а ви - державні органи, обмежені моїми правами"
Коментувати