ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

"…нарешті оголошують так звану оправку... Дверей в туалет немає.  Він стоїть з автоматом: "Оправляйся".  І я в цей момент собі сказав: вони мене не зможуть принизити. Вони можуть робити зі мною, що завгодно. Але я своєї гідності їм не віддам. І це було таке рятівне рішення, такий екран... Я потім був у різних ситуаціях. Коли догола роздягали, сміялися...Ні, у мене є моя гідність, і я її з вами не розміняю".
Коментувати
«Ми говорили про компроміси ... Людина має якусь межу терпіння зовнішніх обставин, відносини, влади, середовища ... Помаранчеву я слабо пам'ятаю, так як ще була в школі. Та й є представники тієї революції, які викликають однозначні емоції. Напевно, тоді вони були трохи іншими ...
Коментувати
«Так як і відбувалося на Майдані. Люди, які себе поважали, вийшли і почали вимагати у влади поважати їхню позицію. І зважати на те, що вони в цій країні живуть і мають право вибирати і приймати рішення»
Коментувати
"...Коли я заходив на Майдани, було таке відчуття, що я заходжу під якусь арку, ауру любові... Де кожен готовий допомогти іншому.. Це дуже вражало! Адже це були ті самі люди, які не довіряють один одному, не можуть бути солідарними... Ці люди виявилися здатними на любов і взаємопідтримку... Це для мене-- душа і гідність народу... "
Коментувати