ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

Тема: Час
«.... літа, канікул ... Зараз все швидко. На жаль, багато людей живуть минулим або майбутнім. Я ж вважаю, що жити треба в теперішньому часі і закладати щось на майбутнє. Нерозуміння цього - глобальна проблема для країни».
Коментувати
Тема: Час
«Ти можеш знаходитися в жахливих умовах, але ти живий і  ти можеш дихати…ти можеш насолоджуватися биттям свого серця…ти знаходишся в тій точці, яка має назву вічність… »
Коментувати
Тема: Час
"Я свого часу був вражений тим, що моє життя складається з кількох відрізків, які обриваються і починаються інщі. Якісно інші, радикально інші…Це перехід із життя галицького провінціала у дисидентське життя... Це дуже радикальний і, так би  мовити, тонізуючий перехід…"
Коментувати
Тема: Час
«І як історик — теж. Не можна на історичному факультеті навчити розуміти, як жили люди до тебе. Але тільки в сорок років, уже виховуючи своїх дітей, пройшовши низку власних життєвих горнил і компромісів, я раптом чітко дещо збагнув. З абстракцій ці люди раптом перетворилися на живих».
Коментувати