ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

«Значно більшою мірою люди стурбовані питаннями комуналки, зарплати, особистих взаємовідносин з сусідкою, ніж демілітаризацією, відведенням військ і тим, які населені пункти потраплять або не потраплять в сіру зону».
Коментувати
"Поступова відмова від бінарної системи мислення - найважливіша робота, яку повинен виконати над собою і кожна людина окремо, і українське суспільство в цілому. Щоб створити у рамках країни цивілізовану і толерантну модель співіснування".
Коментувати
«З екстремістів, радикалів і хуліганів вони перетворилися на захисників Батьківщини. Стало неважливо, яку ідеологію вони сповідували раніше. Але очевидно, що до тісного союзу з ультраправими суспільство все-таки сьогодні не готове».
Коментувати
«Одна сторона стала сприймати носія інших поглядів не просто як опонента, а як фізичного ворога, з яким ведеться екзистенціальна боротьба на виживання. Оформилися дві несумісні картини».
Коментувати
Повна відео-версія інтерв'ю
Коментувати
«... не повинні приймати його гріх. Ось ця різниця між гріхом і грішником є ключем до питання про толерантність. Очевидно, ми повинні давати якісь моральні оцінки явищам, що відбуваються в суспільстві. Але не забувати при цьому, що людина як така - образ і подоба Божа…»
Коментувати