ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Безумовно, яка робота відбувається в душі цієї людини — відомо тільки їй самій, але відтворюване, врешті-решт, адвокатом Миколою Полозовим у зовнішній світ — гідне поваги. Стояти, практично, в одиночному пікеті в Росії п’ять років тому, вирішивши захищати тільки “політичних”, — гідне поваги. Говорити публічно те, про що більшість росіян сьогодні не говорять навіть на кухнях, виставивши бар’єр від чужого болю, — гідне поваги. Не виїжджати з країни, яка тисне на тебе бетонною плитою, — гідне поваги.

Наша розмова відбулася за кілька днів до звільнення військовополонених моряків. Полозов керував і досі керує групою адвокатів, які захищали їх у Басманному суді Москви. Кримінальну справу не закрито, і моряки, з погляду російського законодавства, залишаються обвинувачуваними. Звісно, ми торкалися цієї теми. І, звісно, говорили про Росію, Україну, про те, чому все це з нами сталося. Погляд ззовні завжди більш поверховий, але точно — менш упереджений.

Однак судити вам.

Про це і не тільки дивиться в нашому інтерв’ю.

Інна Ведернікова

Повну друковану версію інтерв’ю читайте тут: читати >>>

Тема: Право
Повна відео-версія інтерв'ю
Коментувати
Тема: Право
«Всі наступні події, чи то Донбас, Сирія чи Венесуела, — це спроби Путіна підвищувати ставки на зовнішньополітичному контурі, відіграючи можливість повернення до предметного розгляду кримського питання».
Коментувати
Тема: Право
«Але це не гарантує ніякої безпеки, адже, вивчаєш ти санскрит чи ні, той самий поліцейський, який сьогодні підкинув наркотики журналісту Голунову, завтра підкине їх тобі».
Коментувати
Тема: Право
«Цей підхід не приведе до позитивного результату. Політика умиротворення з диктаторами ніколи не працює. Вона працює тільки в певний період, коли диктатор може вдати, що йде на компроміс. Але потім — забиратиме з відсотками».
Коментувати
Тема: Право
"Російська влада думає, що коли вона на одному рівні заявляє одне (звинувачує українську владу в провокації), а на іншому — інше (об'єднуючи моряків в злочинну групу), то цього ніхто не помітить. Власне, на цьому вони й погоріли в трибуналі".
Коментувати
Тема: Право
«Це дозволить отримати додатковий ступінь захисту від агресора. У майбутньому притягти до відповідальності винних у вбивстві тисяч українців на Сході. І ця можливість переважує всі ризики, про які говорять опоненти ратифікації».
Коментувати