ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

«В одну кімнату заходить чоловік і бачить, що навколо стола з їжею сидять люди. Але їхні руки не згинаються в ліктях. Вони беруть їжу й намагаються піднести її до рота, щоб з’їсти. Проте не можуть. Люди мучаться, вони голодні й нещасні... «Такий вигляд має пекло», — пояснили чоловіку. Потім він зайшов до іншої кімнати…».
Коментувати
«Але якщо раптом моїм родичам прийдеться все-таки мене ховати, то на надгробній плиті я хотіла б, щоб було вибито: «Вона старалась»
Коментувати
"За людськими втратами і випробуваннями стоїть дуже важлива небесна педагогіка... Їй нас ніхто не вчить. Проблема в цьому. Сім'ї перестали пояснювати це дітям. У школі, зрозуміло, це не пояснюють. До церкви люди не ходять... Нема де почути цю філософію..."
Коментувати
«Я в дитинстві — це одне. Ми жили в Києві на Солом’янці, тоді це був суцільний приватний сектор, фактично село поруч із містом…Пам’ятаю, як ми з подружкою вже в старших класах домовилися платити один одному по 10 копійок за кожну лайку, щоб відучитися матюкатися. Я в університеті — зовсім не я солом’янська…»
Коментувати
"В Євангелії від Іона є слова Ісуса: "Я-дорога, правда і життя". Ці слова були для мене порожнім звуком... І тільки в таборі я усвідомив,до якої міри це правда.... Якою мірою він є дорогою. Не чимось таким застиглим...  А дорогою, яку потрібно постійно відкривати..."
Коментувати
«Іноді намагання дізнатися про те, куди ми йдемо, зводять з розуму. Тому набагато простіше, коли ти призначив собі  якусь ціль і ти до неї рухаєшся. Однак я не бачу якоїсь певної цілі. Я можу говорити красиві слова про майбутню країну, щастя, майбутнє дітей, але…»
Коментувати
«У цьому сенсі у нас немає долі як історичної детермінованості. Кожен крок людини, зроблений внаслідок вільного вибору, визначає результат. Так, ідеться про причини й наслідки. Тобто, з одного боку, — Бог, який веде й закликає тебе, з другого, — ти сам, відгукуєшся на ці заклики або ігноруєш».
Коментувати
«У мене є донька п’ятнадцяти років, і син, якому шість. І він, мабуть, коли підросте, піде в армію. І я хотів би, щоб у нього ніхто не стріляв. І щоб із донькою все було добре. Тому в мене пріоритет дуже мирський. Щоб дітям добре жилося на землі, яка мені дісталася від моїх предків».
Коментувати
"Коли ми знаходимося в життєвих ситуаціях успіху або невдачі -- вчимося аналізувати. Не говорити, що мені стало погано тому, що це ворог мій, і я повинен його покарати. Це абсолютно приречений шлях в нікуди. А ти проаналізуй ситуацію і подивися на свої дії. Тому що це питання до тебе, а не до твого уявного ворога".
Коментувати
«Тому я хотів би, щоб люди все-таки жили по любові. Тому що по закону, це значить,стикнутися з тією ж справедливістю, яка карає і яка принесе додаткові страждання.
Коментувати