ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

«…або -- "Ви журналіст чи патріот? Насправді у всіх спільнотах в Україні виникла така думка, що в умовах війни ви не можете про себе говорити нічого поганого. І якщо ви щось критикуєте, значить - працюєте на ворога. Але яку Україну ми тоді будуємо? Коли не розслідуємо злочину. Коли закриваємо очі на дикі випадки тортур. Чи не помічаємо розкрадання майна. Хіба це не робота на ворога? Ми просто будуємо іншу неоРоссію. "
Коментувати
"Люди взагалі не бачать альтернативи. Тобто чотири мільйони населення готові до самосуду в будь-якій ситуації. Це величезна армія людей. Ці люди в розпачі. Це зворотний бік абсолютно не діючих правоохоронної і судової систем. Вони абсолютно беззахисні. І це потенційна кінетична енергія наступної революції "
Коментувати
«І для країни це - велика проблема. Яка показує, власне чому ці люди помилково з'явилися на чолі держави. Вони не мислять з точки зору користі для країни. Вони мислять з точки зору власних страхів. А розслідувати треба всі злочини. І розстріли на Майдані. І військові злочини на Донбасі. З двох боків. І корупцію у владі».
Коментувати
«У мене нескінченна повага до колег, які витримують війну в Мінсоцполітики. Набагато важче подолати чиновницьку стіну, ніж швидко вирішити питання в зоні ризику для життя. А ось правозахисні інституції , які займалися б захистом прав дітей -  у нас дуже слабкі і обмежені».
Коментувати
«Тут кілька факторів. По-перше, безкарність, яка процвітає у нашій нереформованій правоохоронній системі. По-друге, фактор війни. У суспільстві зростає рівень толерантності до насильства. На жаль, ми бачили, що виконавці нападу на Катю Ганзюк - "атошники". Які не мають страху перед зброєю і смертю».
Коментувати
"Ще з часів Союзу нас методи не цікавили, нас цікавила тільки глобальна мета - БАМ, цілина ... З точки зору країни, це, можливо, правильний підхід. І Китай, наприклад, це сьогодні яскраво демонструє. Але з точки зору людей, такий підхід загрожує мільйонами трагедій і страждань. Західне суспільство йде абсолютно іншим шляхом. для нього методи  мають значення ".
Коментувати
«... буквально, і не треба нічого вигадувати. Тільки пірнемо у сферу захисту прав дітей, в Мінсоцполітики, в департаменти відповідні ... особливо бурхливої діяльності там не спостерігається. Про це скажуть всі правозахисники. Печаль....»
Коментувати
«Звідси -- майдани ... звідси -- конфлікти, коли люди не платять податки, ввозять "євробляхи", вишукують постійно якісь схеми, щоб обдурити державу. І це не питання недовіри, це фундаментальний конфлікт на рівні цінностей».
Коментувати
«І це глобальна проблема. Якщо подивитися, наприклад, на Америку. Прийшов, умовно кажучи, не дуже розумний чиновник до влади - відразу ж суди, правоохоронна система обмежують його в тому, що він може зробити. У нас же ці обмежувачі нібито і створюються, але не працюють».
Коментувати
"Взагалі для багатьох людей правда про Майдан може бути гіркою і проблемною. Вона може зруйнувати життя людей, які на політичній хвилі увірвалися у владу. Але для суспільства - це фундаментально важливо. Поки ми не маємо справедливого розслідування, у нас не буде справедливого суспільства"
Коментувати
"За всю шкільну програму. Більш того, за рік вивчення предмета права, діти три чверті часу вчать обов'язки і кримінально-адміністративну відповідальність. Тобто те, за що вас можуть покарати. Таке враження, що ми виховуємо солдатів. Але їх виховували за радянських часів ... "
Коментувати
«Будь-який злочинець починає використовувати крайні заходи (напади, вбивства) тоді, коли інші вже не працюють. Якщо людину не можна купити, то її -- вбивають. Саме тому зараз багато нападів на громадських активістів та правозахисників. Їх пробували переманити, купити ... Не працює. Значить тиск і залякування. Ви можете назвати хоч один такий приклад щодо правоохоронців? .. "
Коментувати
"... і отримуєте інший результат. А якщо ви з цим результатом апріорі не згодні, то ви знову будете влаштовувати революцію. Ну, це, м'яко кажучи, недалекоглядно. З цієї причини нас багато в чому не розуміють на заході. Ми воюємо проти неправдивої інформації, зі свого боку також поширюючи неправдиву інформацію. Методи важливі. "
Коментувати
"Ми багато встигли за ці чотири роки. Однак конфлікт знову назріває. Для стійкого еволюційного розвитку необхідні певні речі, які дають вектор цього розвитку. Зазвичай такими векторами є право, суди і правоохоронні органи. Вони забезпечують рух за обраним напрямком. Якщо ці інструменти не працюють, а у нас вони не працюють, ми знову, як літак, заходимо на друге коло ... "
Коментувати