ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Про проект

Людина. Чи є щось цікавіше, важливіше, зліше і тепліше в цьому світі? Ми не владні над часом. Однак кожен із нас може потурбуватися  про те, яким смислом його наповнити. Особисто тобі відведений термін. Ділянка вічності, де тобі судилося  бути включеним в  історію не тільки своєї сім’ї, свого роду, своєї країни, а й світу, в якому, живеш. І тут — немає меж. Немає посилань на обставини. Є тільки те, як ти їм даєш раду. Нагромаджуючи  досвід. Удосконалюючи себе  і все, що навколо.
Наш проект — спроба зазирнути в себе. Почути себе. Розібратися у смислах. Своїх і загальних. Пошукати цінності. Спробувати скласти фундамент заново. З урахуванням попередніх проб і допущених помилок.
Наш внутрішній дискурс сьогодні на порядок глибший, ніж у багатьох інших суспільствах. Ми, обпалені війною й поранені нездійсненими  надіями, зараз у змозі багато що  відчувати й називати своїми іменами. Ми готові безшкірно говорити і про себе, і про країну. Ми нарощуємо шкіру нових надій, для того, щоб іти далі. Але куди? Як? Навіщо?

Опора на календар — швидше,   маяк, який допоможе не заблукати в океані людей, подій, дат і вчинків.

Ми абсолютно не уявляємо, у що, зрештою, може вирости цей майданчик.  Бо люди, які сюди вже прийшли і будуть приходити, — виявилися здатними створити себе і змінювати світ навколо. У міру своїх сил. Це особистості. Різних величин, глибин, думок, ідей. І, звісно, помилок. Ідеалів — немає.

На території України зараз іде війна. Між супердержавами. Між старим і новим. Між моральним і аморальним. Під час війни завжди використовують світломаскування. Але якщо ми  ховатимемо одне від одного своє світло, — ми загинемо в пітьмі. Тому нам потрібне світло кожного. І ваше також. Мусить стати світло.

Вам є чим обпалити, освітити, зігріти? Приходьте до нас. Ви бачите поруч людину, чия історія надихає вас? Напишіть нам про неї.

Все починається з людей, які живуть для інших.

Інна Ведернікова

Проект знімається в Скайлайт продакшн студії.

Над проектом працюють:

  • Інна Ведернікова (автор, монтаж)
  • Сергій Бурковський (камера)
  • Володимир Моргунов (камера)
  • Іван Попелешко (камера)
  • Вікторія Опара (грим)
  • Валентина Котляр (літературний редактор)
  • Ганна Сибірська (камера)