ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

«А в найчистіших та неймовірних людях обов'язково є те, що краще хай ніколи не вспливе…»
Коментувати
"Тому що він підняв всі три інструменти диявола. Це брехня, ненависть і насильство. Все це є в страшному використанні. І тому диявол для мене це дуже реалістична фігура ... Так само, як і добро. Я б тут міг скористатися словами Василя Стуса, які він написав своєму синові з табору. "Я б хотів жити так, щоб голуби сідали мені на плечі .."
Коментувати
«... а зло може виявитися добром. Людина може битися готової об стінку і всі їй підставлятимуть подушку. З добрих міркувань. Але людина продовжує битися головою об стінку! А може їй просто треба кілька раз боляче вдаритися, і вона перестане це робити? Напевно, це корисніше. Але на думку оточуючих, це вважається злом».
Коментувати
"Я не відразу прочитав ці слова з Нового завіту. І для мене це було як одкровення. І я хотів би, щоб ми про це пам'ятали, коли визначаємо зло з якихось категоріям. Ми тоді розминаємося з правдою. Ми тоді ставимо питання, що треба знищити зло, яке уособлено в єврейській нації, і знищуємо євреїв. Я боюся, що сьогодні Україна може дійти висновку, що все зло сконцентровано в російській нації, і треба знищити її. і тільки тоді буде на землі щастя. Ні, не буде ... »
Коментувати
«Я назавжди запам'ятала книгу Хосейні "Той, хто біжить за вітром". Про війну в Афганістані очима маленького хлопчика. І там був момент, коли біженці платили хабарі радянським солдатам, щоб ті пропустили їх через кордон. Один із солдатів сказав, що хоче "ту жінку". І тоді батько хлопчика запитав: "У тебе є совість?" "Яка совість? Ми на війні" - сказав солдат. Відповідь  батька мене вразила».
Коментувати

«Відчуття добра і зла — це навряд чи те саме, що мною рухає. Надто пафосно. Швидше це азарт, інтерес. Особливих світоглядних конфліктів у мене немає. Але я їх бачу навколо. І мені здається, що юриспруденція — це один з інструментів для врегулювання подібних конфліктів».

Коментувати
«Колись була на такому крутому тренінгу, ще до Майдану, де нам розповідали, що розмірковувати про категорії справедливості, права, добра і зла не варто… Кожен живе з набором якихось своїх внутрішніх цінностей. Я не можу вбити людину, бо вірю в Бога. А інша людина не вірить і теж не може вбити, бо так вона влаштована всередині. А хтось — навпаки...».
Коментувати