ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

«... він був написаний через дуже великий біль. Це був концентрат, відповідь на те, що я тоді відчувала. Мій протест проти цього болю ... І коли він знайшов відгук у мільйонів людей в усьому світі, це не була для мене якась хвилина слави. Це було велике щастя --- дізнатися, що так багато людей відчувають те ж, що і я ... »
Коментувати
"Я дуже люблю і ціную в людях природність у поведінці. А люди, ласі на славу, ніколи не бувають природними ... І я дуже вдячний Господу за те, що в один період він показав, наскільки ця гординя буває смішною"
Коментувати
«Я дуже сподіваюся, що у мене вийде не думати про себе більше, ніж я роблю. Я точно не хочу бути якоюсь месією ... Але з іншого боку, я розумію, що за останні чотири роки є певні результати моєї роботи. І мені хотілося б навчитися їх не знецінювати. Для мене це теж велика проблема».
Коментувати
«Звідси починаються всі деспотії та інші різноманітні проблеми в житті країни. Для мене головне розуміти, що ми всі - рівні. Це фундаментальна річ. Люди часто про це забувають. Так ті ж батьки, наприклад, забувають, тому що бачать вікову різницю з дітьми. А насправді - це та ж гордість ...»
Коментувати
«Я взагалі людина з таким дуже важким характером. Але  я не вважаю за потрібне у когось просити вибачення за свій спосіб життя або вибір. У кожної людини купа помилок, проблем, якихось обставин ... Взагалі не можна людину сприймати якимось ідеалізованим чином. З одного боку у неї все добре, а з іншого  - просто жахливо ...»
Коментувати
«І коли щось треба робити, я приймаю рішення й відповідаю за них. Отож у цьому сенсі, мабуть, гонор є. А в решті… Я абсолютно спокійно спілкуватимуся  з будь-якою людиною, не зважаючи на її соціальний статус. Я слухатиму її, і якщо ця людина говоритиме щось розумне, вчитимусь у неї. Але — так, ціну я собі знаю».
Коментувати
«Зато я дуже добре пам'ятаю всі свої поразки. І я не думаю, що з цього стану можна кудись в гординю впасти»
Коментувати