ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Відповіді

У кожному короткому ролику герої говорять про себе, про країну, про життя, страхи, сенси, пошуки, розчарування та головні відкриття

«... Від того як ти чініш, як ти думаєш, що ти відчуваєш ... Це все підконтрольне. Просто нужно Свідомо до цього ставити. Контролюваті собі. І тоді все чудесним способом змінюється вокруг тобі»
Коментувати
"... бачила дуже багато чудових порятунків. Мені подобається вірити в те, що є якісь помічники і захисники, які оберігають людей. І, можливо, в якісь моменти я відчуваю, що вони можуть через мене допомагати іншим людям. Але дуже рідко я сприймаю себе інструментом ... "
Коментувати
«Всі наші вчинки матимуть якісь наслідки. Це та картина світу, в якій я живу. Відповідно в ній ми завжди відповідальні за все, що з нами сталося. У ній також немає везіння і невдач. А є заслуги, які були чи не були у нас. І моє сьогоднішнє життя -- це якісь мої старі заслуги. Оскільки можливість допомогати іншим -- потрібно заслужити».
Коментувати
"... який тільки починає формуватися ... Ми підходимо до часу, коли органи вже сформовані. Немає ще відчуття інтегрального єдності. Воно тільки формується. І всі наші біди пов'язані з глобалізацією і невідповідністю духовного розвитку того, що дає нам технологія, кажуть про те, що ми наближаємося до якоїсь розв'язки ... "
Коментувати