ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЖИВУТЬ ДЛЯ ІНШИХ

Ми познайомилися зі Світланою Хуткою буквально за трибуною Українського кризового медіацентру 2014-го року, презентуючи дослідження КМІС і «Дзеркала тижня. Україна» по Донбасу. Як з’ясувалося, тоді молодий соціолог, а за сумісництвом доктор філософії та доцент Могилянки, тільки готувалася до свого головного професійного ривка.

Сьогодні Хутка — запрошений професор і відвідувач-дослідник у Стенфордському університеті (2014–2017), випускниця програми Fulbright Stanford. Член Ради довіри Global Ukraine, регіональний директор (член правління) CoderGirls (США), випускник програм kmbs для керівників, студент Стенф бізнес-школи та d.school .

Світлана Хутка — експерт у сфері громадської дипломатії, політичної культури та цінностей, інноваційних підприємств і центрів розробки, стратегії, заснованої на даних і політичній економіці соціальних змін.

Згодна, тут треба не інтерв’ю давати, а книжки писати. Діапазон інтересів і практичного застосування знань Хуткої настільки широкий, що іноді здається — вона вирвалася у відкритий космос. Ну, або розчинила двері та впала в море, — як один відомий кіногерой. Її безстрашна подорож, що розгортається, заразлива, а погляд — не зашорений.

Як навчитися говорити за себе та думати на кілька поколінь уперед? Де взяти сили не тягати за собою валізи без ручок, а перемикати мізки на нове? Навіщо потрібно отримувати західну освіту? Чому «відплив мізків» — це не жах-жах, а рятівний круг для України? Якою мовою мають говорити вчені, бізнес і держава, щоб розуміти один одного? Як залучити інвестиції без піару та «інвест-няньок»? На які технологічні тренди у світі орієнтуватися, щоб вписати в контекст? Які книжки читати, щоб зрозуміти, як працює матриця сучасного світу? І чому, власне, потрібно ніколи не боятися стрибати у хвилі та плисти щосили?

Відповіді на ці та інші запитання у Міжнародний жіночий день — в інтерв’ю зі Світланою Хуткою.

Друковану версію інтерв’ю читайте тут: читати >>>

Повна відеоверсія інтерв`ю
Коментувати